ГРУПА КОРОТКОТРИВАЛОГО ПЕРЕБУВАННЯ В С. МОТОВИЛІВКА


Кожен, хто хоч раз стикався з питанням влаштування своєї дитини до дитячого садочка, однозначно знає, як це, на сьогоднішній день, складно. На превеликий жаль, дитячих садочків значно менше ніж самих дітей, особливо в сільській місцевості та невеличких містах.Зрозуміло, що демографічна картина останнім часом змінилася, але загальна тенденція просліджується чітко – ситуація не покращується та не відповідає зростаючим потребам і народжуваності. Соціальна інфраструктура, яка нам залишилася у спадок від радянських часів не є придатною у сучасних умовах. До того ж, вона не функціонує за своїм прямим призначенням. Велика кількість ДНЗ здані в оренду, як правило, на десятки років.

Незважаючи на те, що терміни оренди давно сплинули, комерційні організації не поспішають звільняти приміщення дошкільних навчальних закладів, у яких розміщені салони краси, перукарні, офіси, ательє, сауни. І така ситуація характерна для всіх регіонів країни. Значний відсоток ДНЗ України перебувають на балансі підприємств та відомств, а в селах та містечках вони просто закриваються.

Найголовніша неподолана проблема – це нестача дошкільних навчальних закладів по всій Україні. Відповідно, це породжує і корупцію, і незаконні втручання в систему бази даних для внесення коректив, а головне невпевненістю батьків у майбутньому наших дітей. Тому БФ «Сварог» намагається вирішити дану проблему і відкриває власними силами дитячі садочки в Київській області. На даний момент уже маємо чудові результати і функціонуючі ДНЗ: