МЕДИЧНИЙ КАБІНЕТ В ФАСТОВІ


Напевно кожна людина погодиться з тим, що здоров’я – це найбільша цінність кожного, воно не менш важливе чим щастя та благополуччя. Захист і збереження здоров’я, повинно бути одним з пріоритетних завдань будь-якої держави, це є ключовим аспектом національної безпеки, що визначає можливості досягнення суспільного та індивідуального добробуту та благополуччя, перспективи стійкого розвитку.В сучасному світі кожна країна прагне до створення найкращої та найбільш справедливої системи охорони здоров’я, яка б дозволила охопити якомога більшу частину населення, що потребує медичних послуг або медичної допомоги, при цьому надаючи ці послуги на високому рівні і високої якості. Але не кожна країна може це забезпечити, або через брак коштів, або через брак кваліфікованих спеціалістів, або через якісь інші проблеми. Особливо гостро ці проблеми проявляються на рівні району, села, тим більше якщо допомога потрібна людям з особливими потребами. Така ж невтішна ситуація проявляється і в Фастівському районі Київської області. Тому до вирішення цих проблем залучаються різні громадські організації, благодійники, волонтери, благодійні фонди, підприємці а інші.Прикладом такої організації є Фастівський Благодійний Фонд Допомоги «Сварог», що почав свою діяльність, як волонтерська організація, яка об’єднує небайдужих громадян, що переймаються проблемами людей з особливими потребами. В останні роки в Україні, як і в усьому світі, спостерігається тенденція до зростання числа інвалідів. Зокрема в нашій країні частота випадків отримання інвалідності за останні двадцять років збільшилася вдвічі. Наразі фонд активно займається створенням умов для повноцінної реабілітації та соціальної адаптації дітей – інвалідів.

Стан системи охорони здоров’я в Україні характеризується наявністю фундаментальних проблем, які свідчать про неефективність механізмів функціонування сфери реабілітаційної допомоги та необхідність їх реформування. Тому фондом було відкрито два медичних кабінети для дітей з особливими потребами, в м. Фастів та смт. Борова.

Для ведення подібної діяльності наразі фонд має два медичні кабінети, зі штатом кваліфікованих фахівців в галузі психо – фізичної реабілітації, які постійно здійснюють допомогу значній кількості дітей – інвалідів, а також юристи, що провадять юридичну консультацію для їх родин відносно актуальних питань прав інвалідів. Також кабінети надають інші супутні послуги. Система методів оздоровлення надається дитині-інваліду відповідно до індивідуальної програми реабілітації.
ЛОГОПЕДИЧНА КОРЕКЦІЯ:

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА:ФІЗИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ:

ЛІКУВАЛЬНИЙ МАСАЖ:
Дитячий реабілітаційний масаж – це окремий напрям масажів, що вимагає особливої підготовки, вміння та індивідуального підходу в кожному конкретному випадку. І спеціалісти фонду володіють комплексом знань, умінь та навичок достатнім для ведення подібних процедур. На разі фонд має наступних фахівців: вчителі-дефектологи, логопеди, соціальні педагоги, практичний психолог, фахівці з масажу та лікувальної фізкультури, невролог.