ТРЕНУВАЛЬНІ ГРУПИ ДЛЯ ДІТЕЙ УЧАСНИКІВ АТО


В сучасних умовах всебічний і гармонійний розвиток молодої людини є не тільки бажаним, а й життєво необхідним. Фізичний розвиток є невід'ємною складовою гармонійного розвитку молодої людини, що є, в свою чергу, запорукою майбутнього держави.

Одним з напрямків, який впливає на стан здоров'я, є активно-спортивний спосіб життя, який має особливе значення для людей молодого віку. Тому заняття фізичною культурою і спортом вже не є самоціллю. Вони стають каталізатором життєвої активності, умовою і невід'ємною частиною гармонійного і повноцінного життя.

Україні потрібні фізично міцні, впевнені в собі люди, які не бояться труднощів. Різні види людської діяльності вимагають здоров'я. Немає фізичної тренованості, немає і повноцінного працівника.

Що ж стосується виробництва, то працездатність у фізично тренованих людей на 20-30 % вища від середніх показників, а захворюваність, особливо простудного характеру, значно нижча, ніж у іншого населення. Для того, щоб фізкультура і спорт стали частиною життя, необхідно формувати на них міцну орієнтацію. Поруч з такими важливими соціальними інститутами суспільства як сім'я, школа, вагому роль в цьому плані можуть і повинні відіграти благодійні організації та фонди. Благодійний фонд "СВАРОГ" відіграє саме таку важливу роль.

За нашої ініціативи та фінансової підтримки, відкрито БЕЗКОШТОВНІ ТРЕНУВАЛЬНІ ГРУПИ ДЛЯ ДІТЕЙ УЧАСНИКІВ АТО, ДІТЕЙ ІЗ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ СІМЕЙ, ДІТЕЙ, СИРІТ та МОЛОДІ у ФАСТОВІ. ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ ДОЛУЧАТИСЬ ДО ЗДОРОВОГО ТА СПОРТИВНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ!